середа, 12 червня 2013 09:44

Іспанія перемогла Ірландію, Італія зіграла внічию з Гаїті: результати товариських матчів
5

Збірна Іспанії з футболу завдала поразки команді Ірландії у товариському матчі, що відбувся у США.

Гра, що пройшла у вівторок в Нью-Йорку, завершилася з рахунком 2:0 на користь діючих чемпіонів світу та Європи. Нападник Роберто Сольдадо на 69-й хвилині розпечатав ворота Девіда Форда, а на 88-й півзахисник Хуан Мата встановив остаточний результат.

Для збірної Іспанії цей матч став останнім перед стартом Кубка конфедерацій, який пройде в Бразилії з 15 по 30 червня. На груповому етапі діючі чемпіони світу та Європи зіграють з командами Уругваю (16 червня), Таїті (20 червня) і Нігерії (23 червня).

Тим часом збірна Італії зіграла внічию з командою Гаїті. Гра, що пройшла у вівторок у Ріо-де-Жанейро (Бразилія), завершилася з рахунком 2:2. Емануеле Джаккеріні вивів італійців вперед вже на 1-й хвилині. На 72-й Клаудіо Маркізіо відправив другий м'яч у ворота гаїтян. Остров'яни зуміли відквитати один гол на 85-й хвилині з пенальті. Відзначився Паскаль Міллен. А вже у компенсований час Моріс Джин встановив остаточний результат, прокинувши м'яч повз голкіпера Федеріко Маркетті.

Для збірної Італії цей матч став останнім перед стартом Кубка конфедерацій. На груповому етапі "Скуадра адзурра" зіграє з командами Мексики (16 червня), Японії (19 червня) і Бразилії (22 червня), повідомляє Р-Спорт.

Товариські матчі

Іспанія - Ірландія 2:0 (0:0, 2:0)

Голи: 1:0 - 68 Сольдадо, 2:0 - 88 Мата.

Іспанія - Вальдес (Касільяс, 59), Арбелоа, Рамос, Піке, Альба, Хаві (Мата, 69), Бускетс, Сілва (Навас, 46), Іньєста (Фабрегас, 59), Педро (Касорла, 80), Вілья (Сольдадо , 59).

Китай - Нідерланди 0:2 (0:1, 0:1)

Голи: 0:1 - 11, пенальті ван Персі, 0:2 - 66 Снейдер.

Голландія - Ворм, Влар, Нелом (Пітерс, 46), Тієндаллі (Янмат, 46), Хейтінга, Торнстром (Снейдер, 46), де Гузман, де Йонг (Кюйт, 70), Роббен, ван Персі, Ленс (Схакен, 70).

Італія - Гаїті 2:2 (1:0, 1:2)

Голи: 1:0 - 1 Джаккеріні, 2:0 - 72 Маркізіо, 2:1 - 85, пенальті Міллен, 2:2 - 90 Джин.

Італія - Сірігу (Маркетті, 46), Де Шільо, Бонуччі, Асторі, Маджо, Кандрева, Аквілані (Маркізіо, 72), Джаккеріні (Де Россі, 54), Джилардіно (Балотеллі, 54), Діаманті (Монтоліво, 54), Черчі (Ель-Шаараві, 60).

Зараз ви читаєте новину «Іспанія перемогла Ірландію, Італія зіграла внічию з Гаїті: результати товариських матчів». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua