понеділок, 03 червня 2013 08:59

Бразилія та Англія зіграли внічию, Німеччина програла США: результати товаристських матчів
7

Збірна Англії з футболу розійшлася миром з командою Бразилії у товариському матчі.

Зустріч, що пройшла у неділю в Ріо-де-Жанейро, завершилася з рахунком 2:2. Фред вивів господарів вперед на 57-й хвилині, на що англійці відповіли точними ударами Алекса Окслейда-Чемберлена (67-а хвилина) та Вейна Руні (79-а). Від поразки бразильців врятував Пауліньо, який відзначився на 82-й хвилині.

Збірна Бразилії, яка продовжує підготовку до Кубка Конфедерацій-2013, 9 червня в Порту-Алегрі прийме команду Франції. Англійці наступний матч проведуть 14 серпня у Лондоні зі збірною Шотландії.

Збірна США завдала поразки національній команді Німеччини. Гра, що пройшла в неділю у Вашингтоні, закінчилася з рахунком 4:3. У господарів, яких тренує німецький фахівець Юрген Клінсман, відзначилися Джозі Алтідор (13-а хвилина) і Клінт Демпсі (60-а, 64-а). Крім того, голкіпер збірної Німеччини Марк-Андре тер Штеген на 17-й хвилині забив у власні ворота. За "бундестім" забивали Хайко Вестерман (52-а), Макс Крузе (79-а) та Юліан Дракслер (81-а).

Німецькі футболісти 14 серпня у Кайзерслаутерні проведуть товариську зустріч зі збірною Парагваю. Американці 7 червня у Кінгстоні зіграють з командою Ямайки у рамках відбіркового турніру чемпіонату світу-2014.

Нагадаємо, що збірна України розійшлася миром з командою Камеруну. Гра, що пройшла в неділю у Києві, закінчилася з рахунком 0:0.

Українські футболісти наступний матч проведуть 7 червня у Подгориці проти збірної Чорногорії. Команда Камеруну 9 червня у гостях зіграє зі збірною Того. Обидві зустрічі пройдуть у рамках відбіркового турніру чемпіонату світу-2014, повідомляє "Р-Спорт".

Товариські матчі

Ірландія - Грузія 4:0 (1:0, 3:0)

Голи: 1:0 - 42 Кіо, 2:0 - 48 Кокс, 3:0 - 77 Роб. Кін, 4:0 - 88 Роб. Кін.

Вилучення: Лорія (20).

Україна - Камерун 0:0 (0:0, 0:0)

Україна - П'ятов, Ракицький, Хачеріді, В. Шевчук, Ротань, Гармаш (Едмар, 76), Коноплянка, Морозюк (Федецький, 46), Ярмоленко (Гусєв, 46), Зозуля (Ковпак, 87), Селезньов (Степаненко, 46) .

США - Німеччина 4:3 (2:0, 2:3)

Голи: 1:0 - 13 Алтідор, 2:0 - 16, автогол тер Штеген, 2:1 - 52 Вестерманн, 3:1 - 60 Демпсі, 4:1 - 64 Демпсі, 4:2 - 79 Крузе, 4:3 - 81 Дракслер.

Німеччина - тер Штеген, Шюррле (Сем, 67), Мертезакер (Волльшайд, 46), Хеведес, Бендер (Крузе, 46), Дракслер, Райнхарц, Л. Бендер (Вестерманн, 46), Янсен (Аого, 46), Клозе ( Н. Мюллер, 80), Подольскі.

Бразилія - Англія 2:2 (0:0, 2:2)

Голи: 1:0 - 57 Фред, 1:1 - 68 Окслейд-Чемберлен, 1:2 - 79 Руні, 2:2 - 83 Пауліньо.

Бразилія - Жуліо Сезар, Дані Алвес, Давід Луїз, Сілва, Філіпе Луїс (Марсело, 46), Оскар (Лукас Моура, 56), Л. Густаво (Ернанес, 46), Пауліньо (Анісіо, 84), Неймар, Халк (Фернандо, 73), Фред (Леандро Даміао, 80).

Англія - Джо Харт, Джонс, Джагелка, Кейхілл, Бейнс (Е. Коул, 32), Джонсон (Окслейд-Чемберлен, 62), Лемпард, Уолкотт (Родуелл, 84), Керрік, Мілнер, Руні.

Попередження: Халк (63), Джонс (76).

Туреччина - Словенія 0:2 (0:1, 0:1)

Голи: 0:1 - 11 Новакович, 0:2 - 66 Матавж.

Італія - Сан-Марино 4:0 (2:0, 2:0)

Голи: 1:0 - 28 Полі, 2:0 - 34 Джилардіно, 3:0 - 51 Пірло, 4:0 - 80 Аквілані.

Італія - Буффон (Сірігу, 71), Раноккія, Огбонна, Антонеллі (Де Шільо, 45), Полі, Аквілані, Бонавентура (Сау, 50), Пірло, Маджо (Абате, 77), Джилардіно (Балотеллі, 50), Діаманті ( Черчі, 51).

Мексика - Нігерія 2:2 (1:2, 1:0)

Голи: 1:0 - 21 Х. Ернандес, 1:1 - 29, пенальті Ідейє, 1:2 - 40, автогол Торрадо, 2:2 - 70 Х. Ернандес

Зараз ви читаєте новину «Бразилія та Англія зіграли внічию, Німеччина програла США: результати товаристських матчів». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua