понеділок, 12 серпня 2013 16:04

Гвардіола почав з перемоги, "Шальке" ледь не програв "Гамбургу": таблиця і результати 1-го туру Бундесліги

У Німеччині стартував черговий чемпіонат Бундесліги.

Суперник харківського "Металіста" в Лізі Чемпіонів, "Шальке 04" розійшовся миром з "Гамбургом". У двох поєдинках минулої бундесліги між "Шальке" і "Гамбургом" було забито дев'ять м'ячів, а зараз команди подарували глядачам відразу шість. Рахунок у Гельзенкірхені вже на другій хвилині відкрив Клаас-Ян Хунтелаар, який невідпорно пробив у нижній кут з-за меж штрафного майданчика. Потім Рафаель ван дер Ваарт з пенальті відновив паритет, а Максиміліан Байстер ударом з "другого поверху" вивів гостей вперед.

Хунтелаар ще в першому таймі оформив дубль, але перед самою перервою учасник раунду плей-офф Ліги чемпіонів УЄФА пропустив знову - відзначився Лассе Собіх. На 72-й хвилині остаточний результат на табло встановив куплений влітку у "Майнца" Адам Шалаї.

Відзначимо успішний дебют Хосепа Гвардіоли на посту головного тренера "Баварії". Його команда вдома тричі забила менхенгладбахській "Боруссії", пропустивши при цьому один м'яч.

Чемпіонат Німеччини, 1-й тур

Майнц - Штутгарт 3:2 (1:1, 2:1)

Голи: 1:0 - 14 Н. Мюллер, 1:1 - 16 Ібишевич, 2:1 - 65 Окадзакі, 3:1 - 78 Н. Мюллер, 3:2 - 82 Гарник.

Шальке 04 - Гамбург 3:3 (2:2, 1:1)

Голи: 1:0 - 2 Хунтелар, 1:1 - 12, пенальті ван дер Варт, 1:2 - 24 Байстер, 2:2 - 45 Хунтелар, 2:3 - 49 Л. Собех, 3:3 - 72 Салаї.

Баварія - Боруссія М 3:1 (2:1, 1:0)

Голи: 1:0 - 12 Роббен, 2:0 - 16 Манджукич, 2:1 - 40, автогол Данте, 3:1 - 69, пенальті Алаба.

Аугсбург - Боруссія Д 0:4 (0:1, 0:3)

Голи: 0:1 - 24 Обамеянг, 0:2 - 66 Обамеянг, 0:3 - 79 Обамеянг, 0:4 - 86, пенальті Левандовські.

Ганновер 96 - Вольфсбург 2:0 (1:0, 1:0)

Голи: 1:0 - 17 Андреасен, 2:0 - 84 Хусті.

Байєр - Фрайбург 3:1 (1:1, 2:0)

Голи: 1:0 - 22 Кісслінг, 1:1 - 40 Ханке, 2:1 - 47 Сон Хен Мін, 3:1 - 52 Сем.

Хоффенхайм 1899 - Нюрнберг 2:2 (1:0, 1:2)

Голи: 1:0 - 34 Абрахам, 2:0 - 51 Модест, 2:1 - 54 Франтц, 2:2 - 57 Гінчек.

Герта - Айнтрахт Ф 6:1 (2:1, 4:0)

Голи: 1:0 - 18 Рамос, 2:0 - 32 Брукс, 2:1 - 37, пенальті Майєр, 3:1 - 58 Аллагі, 4:1 - 60 Аллагі, 5:1 - 71 Рамос, 6:1 - 89 Ронні.

Айнтрахт Б - Вердер 0:1 (0:0, 0:1)

Гол: 0:1 - 82 Юнузович.

За матеріалами УЄФА, sports.ru

Зараз ви читаєте новину «Гвардіола почав з перемоги, "Шальке" ледь не програв "Гамбургу": таблиця і результати 1-го туру Бундесліги». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua