неділя, 19 травня 2013 13:15

Рібері заспокоїв нерви Хайнкесу, "Фортуна" понизилася в класі: результати 34-го туру Бундесліги

У німецькій Бундеслізі відбулися матчі заключного 34-го туру.

Вже до 11-й хвилині "Баварія" програвала менхенгладбахській "Боруссії" з результатом 1:3, але Франк Рібері повів команду за собою і допоміг їй все ж добитися перемоги.

Голи Мартіна Штранцля, Майка Ханке і Ховарда Нордтвейт дозволили господарям швидко повести в рахунку, тоді як у "Баварії" з пасу Рібері відзначився тільки Хаві Мартінес. У підсумку саме футболіст збірної Франції не дозволив "Боруссії" зіпсувати прощання Хайнкеса з чемпіонатом Німеччини.

Рібері ще до перерви скоротив відставання пострілом у нижній кут, у другому таймі вразив ворота Марк-Андре тер Штегена фантастичним ударом зльоту, а незабаром видав гольовий пас на Ар'єна Роббена. "Баварія" перемогла з рахунком 4:3 і завершила сезон з 91 набраним очком, поліпшивши колишній рекорд відразу на десять балів.

"Шальке-04" забезпечив собі четверте місце і путівку в кваліфікацію Ліги чемпіонів УЄФА, здолавши на виїзді "Фрайбург" - 2:1. Важливої ??перемоги гельзенкірхенці досягли за рахунок точного удару Юліана Дракслера і автоголу Юліана Шустера.

Два постріли Сеяда Саліховича з пенальті допомогли "Хоффенхайму" відсвяткувати сенсаційну перемогу над дортмундською "Боруссією" - 2:1. Команда набрала три найважливіших очки, які дають їй можливість поборотися за збереження прописки у вищому дивізіоні. Тепер доля "Хоффенхайма" вирішуватиметься в стикових матчах.

"Аугсбург" зберіг місце в еліті, перегравши "Гройтер Фюрт" (3:1), який виступатиме у другій бундеслізі. Як мінімум рік там же проведе "Фортуна", яка не впоралася з "Ганновером" (0:3) і втратила за підсумками фінального туру дві позиції. "Айнтрахт" розійшовся миром з "Вольфсбургом" (2:2) і завершив чемпіонат на шостому місці.

Бундесліга, 34-й тур

"Боруссія Д" - "Хоффенхайм" 1:2 (1:0)

Голи: Левандовські Р., 6 (1:0); Саліхович, 77 (пенальті) (1:1); Саліхович, 82 (пенальті) (1:2)

Вилучення: Вайденфеллер, 81

"Боруссія М" - "Баварія" 3:4 (3:2)

Голи: Штранцль, 4 (1:0); Ханке, 5 (2:0); Мартінес Х., 7 (2:1); Нордтвейт, 10 (3:1); Рібері, 19 (3:2); Рібері , 53 (3:3); Роббен, 59 (3:4)

"Штутгарт" - "Майнц" 2:2 (2:2)

Голи: Еді, 16 (0:1); Веткло, 22 (автогол) (1:1); Бока, 33 (2:1); Мюллер Н., 42 (2:2)

"Ганновер" - "Фортуна" 3:0 (1:0)

Голи: Діуф М.Б., 36 (1:0); Конан Я, 61 (2:0); Конан Я, 76 (3:0)

"Нюрнберг" - "Вердер" 3:2 (0:1)

Голи: де Брюйне, 37 (0:1); Нільссон, 51 (1:1); Полтер, 81 (2:1); Пекхарт, 88 (3:1); де Брюйне, 89 (3:2)

"Фрайбург" - "Шальке" 1:2 (0:1)

Голи: Дракслер, 20 (0:1); Шмід, 54 (1:1); Шустер, 57 (автогол) (1:2)

"Аугсбург" - "Гройтер Фюрт" 3:1 (1:0)

Голи: Вернер, 30 (1:0); Кальс-Бракер, 55 (2:0); Трінкс, 62 (2:1); Донь-Вон, 75 (3:1)

"Гамбург" - "Байєр" 0:1 (0:0)

Голи: Кісслінг, 90 (0:1)

"Айнтрахт" - "Вольфсбург" 2:2 (1:2)

Голи: Полак, 8 (0:1); Дієго, 19 (0:2); Майєр, 36 (пенальті) (1:2); Родрігес Р., 90 (автогол) (2:2)

Вилучення: - Хасебе, 35

Зараз ви читаєте новину «Рібері заспокоїв нерви Хайнкесу, "Фортуна" понизилася в класі: результати 34-го туру Бундесліги». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua