субота, 17 листопада 2012 15:45

"Говерла" вдома не втримала перемогу над "Чорноморцем"

Фани "Чорноморця". Фото: fcco-ultras.ucoz.ru

Програму 16-го туру чемпіонату України у Прем'єр-лізі відкрив матч в Ужгороді, де "Говерла" приймала одеський "Чорноморець". У першому таймі команди рахунок не відкрили, зігравши більш результативно у другій половині.

На 57-й хвилині помилився на виході Безотосний, і Хорді Лопес після навісу Бордіяна головою відкрив рахунок у матчі. Відзначимо, що за чотири хвилини до цього Лопес вийшов на поле, замінивши Тодорова. Одесити відігралися на 72-й хвилині. Захисники господарів не угледіли в своєму штрафному за Політило, який зрівняв рахунок. Також по ходу гри арбітр вилучив з тренерської лавки тренера ужгородців Олександра Севідова.

Відзначимо, що в грі першого кола одесити були сильнішими за ужгородців - 3:2. У наступному, 17-му турі чемпіонату, "Говерла" відправиться в гості до "Шахтаря" на "Донбас Арену", а на "Чорноморець" чекає гра з "Кривбасом".

Чемпіонат України

Прем'єр-ліга

Говерла (Ужгород) - Чорноморець (Одеса) - 1:1

Голи: Лопес, 57 (1:0); Політило, 72 (1:1).

Попередження: Балафас, 61; Райчевіч, 87 - Джа Джеджу, 40; Фонтанельо, 88.

Зараз ви читаєте новину «"Говерла" вдома не втримала перемогу над "Чорноморцем"». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua