середа, 14 березня 2012 10:54

Гомес носив Рібері на руках: "Баварія" довела "Базель" до відчаю
14

У матчі-відповіді1/8 фіналу Ліги чемпіонів мюнхенська "Баварія" обіграла швейцарський "Базель" з розгромним рахунком 7:0 і вийшла у чвертьфінал чемпіонату.

Чотири голи з семи у ворота "Базеля" забив Маріо Гомес. Два м'ячі записав на свій рахунок Ар'єн Роббен і один - Томас Мюллер.

ВІДЕО: Сім голів "Баварії", покер Гомеса: команда Тимощука розтрощила "Базель" в Лізі чемпіонів

Перший матч "Баварія" - "Базель" пройшов 22 лютого і закінчився перемогою швейцарського клубу з рахунком 1:0.

У ще одному матчі 1/8 фіналу міланський "Інтер" переміг "Марсель" - 2:1. Тим не менш, в чвертьфінал вийшов французький клуб, який виграв першу зустріч з рахунком 1:0.

ВІДЕО: Брандао залишив "Інтер" без Ліги чемпіонів

Голи в цьому матчі забили футболісти "Інтера" Дієго Міліто і Джампаоло Паццині, а також гравець "Марселя" Брандао.

Agence France-Presse зазначає, що "Марсель" зміг пробитися в 1/4 фіналу Ліги чемпіонів вперше з 1993 року.

Зараз ви читаєте новину «Гомес носив Рібері на руках: "Баварія" довела "Базель" до відчаю». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua