середа, 22 серпня 2012 11:58

"Головне - не грати по результату, якого ми добилися в Німеччині" - Бетао

"Команда сьогодні добре грала" - Бетао ФОТО: live-football.ru

Захисник київського "Динамо" Бетао прокоментував перемогу своєї команди у Менхенгладбаху над "Боруссією" (3:1) у першому матчі плей-офф кваліфікації Ліги чемпіонів. У повторній грі про здобуту перевагу варто забути, зазначив бразилець.

"Команда сьогодні добре грала, в тому числі, і в першому таймі - уважно. У суперника був всього один момент.

Після цієї перемоги шанси "Динамо" на вихід в груповий етап оцінюю як високі. Не візьмуся сказати у відсотковому співвідношенні, але досить великі. Нам залишилося тільки виконати свою роботу у відповідному двобої.

Головне - не грати по результату, якого ми сьогодні домоглися. Потрібно завжди грати тільки на перемогу, особливо, в рідних стінах, при своїх уболівальниках", - наводить слова Бетао сайт "Динамо Київ від Шурика".

Нагадаємо, "Боруссія" вийшла вперед на 13-ій хвилині матчу, проте вже по ходу першого тайму завдяки голам Тараса Михалика і Андрія Ярмоленка "Динамо" змогло відігратися і вийти вперед. Остаточний рахунок у матчі був встановлений на 81-й хвилині, коли гравець "Боруссії" Люк де Йонг відправив м'яч у власні ворота.