вівторок, 21 серпня 2012 23:54

"Динамо" на виїзді тричі забило "Боруссії"

Гол Тараса Михалика дозволив "Динамо" зрівняти рахунок. Фото: dynamo.kiev.ua

Київське "Динамо" в першому матчі раунду плей-офф Ліги чемпіонів здобуло перемогу на виїзді над "Боруссією" з Менхенгладбаха - 3:1.

Початок матчу склалося для українців невдало: на 13-й хвилині Александер Ринг хльостким ударом у ближній кут вразив ворота Максима Коваля. У ролі програють гості були до 28-ї хвилини, коли після розіграшу кутового Михалик завдав дальній удар з 30-ти метрів і зрівняв рахунок у матчі з допомогою невеликого рикошету. Через вісім хвилин "Динамо" вивів вперед Андрій Ярмоленко. Киянам удаллась контратака "два в два", яка завершилася прицільним ударом півзахисника в кут.

Після перерви "Боруссія" посилила тиск на ворота "Динамо". Був шанс відзначитися у Де Йонга, проте у результаті нападник забив гол у свої ворота, зрізавши м'яч у сітку після "стандарту" Мігеля Велозу.

Виїзна перемога 3:1 дозволяє українцям готуватися до повторного матчу з комфортним рахунком. Гра відбудеться в Києві 28 серпня на НСК "Олімпійський".

Ліга чемпіонів

Раунд плей-офф

Боруссія М (Менхенгладбах, Німеччина) - Динамо К (Київ, Україна) - 1:3

Голи: Ринг, 13 (1:0); Михалик, 28 (1:1); Ярмоленко, 36 (1:2); де Йонг, 81 (1:3, автогол).

Зараз ви читаєте новину «"Динамо" на виїзді тричі забило "Боруссії"». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua