неділя, 08 квітня 2018 12:01

Гладкий випередив Шевченка у списку найкращих бомбардирів

Гладкий двічі забив "Олімпіку". Фото ФК "Чорноморець"

У суботу, 7 квітня, в матчі 26-го туру чемпіонату України "Чорноморець" в рідних стінах здолав "Олімпік" (3:1), а нападник одеситів Олександр Гладкий ще в першому таймі оформив дубль.

Ці два м'ячі стали не тільки першими для Гладкого за одеський клуб, але і 83-м і 84-м для нього в чемпіонаті України.

Таким чином, Олександр Гладкий обійшов легендарного Андрія Шевченка у списку найкращих бомбардирів чемпіонату України і зрівнявся з Олександром Косиріним, який займає десяту сходинку. Попереду Косиріна і Гладкого Тімерлан Гусейнов з 85 голами.

У матчі з "Олімпіком" екс-форвард "Дніпра" ,"Динамо" і "Шахтаря" Гладкий забив на 33-й і 43-й хвилинах, забезпечивши своїй новій команді переможний результат.

Зараз ви читаєте новину «Гладкий випередив Шевченка у списку найкращих бомбардирів». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua