понеділок, 09 квітня 2012 11:43

Гармаш побив "рекорд" Мілевського

Гармаш Ваксу: "Юра, ти не правий". Фото: isport.ua

Вилучення Дениса Гармаша стало 10-м для гравців "Динамо" в офіційних матчах з "Шахтарем".

Як повідомляє Спорт-Экспресс в Украине, при цьому 21-річний півзахисник залишив поле вже на 42-й хвилині, ставши першим з киян, хто заробив червону картку в першій половині зустрічі.

Колишній "рекорд", що належав Артему Мілевському (у матчі від 6 листопада 2006-го), Гармаш перевершив на цілих 25 хвилин.

Нагадаємо, матч "Шахтар" - "Динамо" в рамках 26 туру УПЛ завершився перемогою донецької команди з рахунком 2:0. Обслуговував гру сімферопольський арбітр Юрій Вакс.

Сам рефері відмовився коментувати свої дії, пославшись на те, що це заборонено.

Зараз ви читаєте новину «Гармаш побив "рекорд" Мілевського». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua