пʼятниця, 22 березня 2013 18:28

Ганна Василенко виграла "бронзу" чемпіонату Європи з боротьби

Сьогодні, 22 березня, у Тбілісі (Грузія) проходить четвертий день чемпіонату Європи зі спортивної боротьби. Завершили змагання жінки у ваговій категорії до 63кг.

Українка Ганна Василенко (до 63 кг) завоювала бронзу поборовши у малому фіналі болгарку Еліну Васеву (4:3.). На шляху до п'єдесталу українка в 1/8 фіналу завдала поразки угорці Фружині Форго (2:0, 8:0), у чвертьфіналі перемогла росіянку Інну Тражукову (0:4, 3:3, 5:0), а у півфіналі поступилася польці Моніці Єві Михалик (2:2, 0:3).

Чемпіонкою Європи стала Анастасія Григор'єва з Латвії, перемігши у фіналі польку Моніку Єву Михалик (1:0, 6:0). Друга бронза у Ганни Бєляєвої з Азербайджану.

Спортивна боротьба. Чемпіонат Європи. Тбілісі (Грузія), 22 березня

Жінки. Вагова категорія до 63 кг

1. Анастасія Григор'єва (Латвія)

2. Моніка Єва Михалик (Польща)

3. Ганна Василенко (Україна) і Ганна Бєляєва (Азербайджан)

Зараз ви читаєте новину «Ганна Василенко виграла "бронзу" чемпіонату Європи з боротьби». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua