неділя, 12 жовтня 2008 13:12

Гандбол. Ліга Чемпіонів. ЗТР програв свій другий матч

Як почалася гра з 0:5 на користь гостей, так і продовжилася. Запорізькі гандболісти просто не могли пробитися до воріт угорців, а в обороні не змогли стримати потужних лінійних "Веспрема".

Перший тайм - 10:17. Другий тайм пройшов за тією ж схемою, щоправда на початку тайму українці принаймні йшли м"яч у м"яч з гостями, але потім знову провалилися.

Група "F"

ЗТР (Україна) - "Веспрем" (Угорщина) 25:32 (10:17)

"Фленсбург" (Німеччина) - "Хаукар" (Ісландія) 35:29 (19:14)

Турнірне положення: Веспрем - 4 (2), Фленсбург, Хаукар - 2 (2), ЗТР - 0 (2)

"Чемпіон"

Зараз ви читаєте новину «Гандбол. Ліга Чемпіонів. ЗТР програв свій другий матч». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua