понеділок, 11 травня 2015 11:12

Формула 1. Росберг здобув першу перемогу в сезоні

Після Гран-прі Іспанії Ніко Росберг поступається 20 очками Льюїсу Хемілтону Reuters

Переможцем Гран-прі Іспанії Формули-1 став пілот команди Mercedes AMG Ніко Росберг, який виграв кваліфікацію п'ятого етапу чемпіонату. Другим у гонці, незважаючи на зайвий піт-стоп, фінішував лідер особистого заліку першості Льюїс Хемілтон.

Останнє місце на подіумі зайняв гонщик Ferrari Себастьян Феттель. На старті німець вийшов на друге місце, але після другого піт-стопа програв позицію Хемілтону. У першу п'ятірку також потрапили Вальттері Боттас і Кімі Райкконен.

Всього в Іспанії до фінішу дісталися 18 машин: Пастор Мальдонадо і Фернандо Алонсо зійшли з дистанції.

Після гонки в Барселоні перше місце особистого заліку зберіг Льюїс Хемілтон. У Кубку конструкторів верхній рядок все ще за Mercedes AMG.

Наступний етап чемпіонату пройде у Монако з 21 по 24 травня, повідомляє "Motor.ru".