неділя, 23 квітня 2017 15:35

"Фіорентина" та "Інтер" забили 9 м'ячів на двох

Мауро Ікарді оформив хет-трик у матчі з "Фіорентиною"

"Фіорентина" перемогла "Інтер" в матчі 33-го туру італійської Серії А. Зустріч проходила у Флоренції на стадіоні "Артеміо Франкі" і завершилася з рахунком 5:4.

У господарів дублями відзначилися Матіас Весіно Фалеро і Хоума Бабакар, один м'яч забив Давіде Асторі. У складі гостей хет-трик оформив Мауро Ікарді, один м'яч забив Іван Перішич.

"Важко підібрати слова, другий тайм був незрозумілим. Ми повинні були зняти всі питання по результату після перерви, але замість цього пропустили чотири голи за 15 хвилин. Так робити просто не можна.

Не можу пояснити, що з нами відбувається в останній місяць. Все йде не так, і ми не можемо виправити ситуацію. Негідно "Інтеру" грати так, як ми останнім часом грали", - наводить слова Мауро Ікарді Football Italia.

"Інтер" (56 очок) посідає сьоме місце в турнірній таблиці італійської Серії А. "Фіорентина" (55 балів) йде восьмою.

Зараз ви читаєте новину «"Фіорентина" та "Інтер" забили 9 м'ячів на двох». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua