середа, 10 листопада 2010 08:39

Фехтування. Збірна України програла росіянкам у фіналі ЧС

У вівторок, 9 листопада, збірна українських шаблісток посіла друге місце у командних змаганнях чемпіонату світу з фехтування в Парижі.

Шлях до золотих медалей українкам перегородили росіянки, які у фіналі здолали Ольгу Харлан, Олену Хомрову, Галину Пундик та Ольгу Жовнір з рахунком 33:45.

Бронза ж дісталася господаркам чемпіонату - француженкам, які у поєдинку за 3-є перемогли американок з рахунком 45:35.

Фехтування. Чемпіонат світу (Париж). Шабля

Жінки

1. Росія (Софія Велика, Діна Галіакбарова, Юлія Гаврилова, Світлана Корміліцина)

2. Україна (Ольга Харлан, Олена Хомрова, Галина Пундик, Ольга Жовнір)

3. Франція (Кароль Верньє, Солен Марі, Сесілія Бердер, Леонор Перрюс).

У півфіналі українки здолали француженок, а в ? фіналу - італійок.

Раніше 20-річна Ольга Харлан стала срібним призером, а 23-річна Олена Хомрова - бронзовим.

За матеріалами Korrespondent.net

Зараз ви читаєте новину «Фехтування. Збірна України програла росіянкам у фіналі ЧС». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua