пʼятниця, 22 серпня 2008 17:49

Естафета 4х100. Ямайська команда виграла золото зі світовим рекордом

Ямайський спринтер Усейн Болт виграв третю золоту медаль Олімпіади-2008. 22 серпня він став чемпіоном Ігор у Пекіні в складі естафетної команди 4х100 метрів. Ямайська збірна перемогла з новим світовим рекордом - 37,10 секунди. Раніше Болт встановив рекорди на дистанціях 100 та 200 метрів.

В естафеті 4х100 метрів Болт біг на третьому етапі й забезпечив свому наступнику Асафе Пауеллу велику перевагу над переслідувачами. На перших етапах за команду Ямайки бігли Неста Картер і Майкл Фрейтер.

Срібні медалі дісталися легкоатлетам із Тринідаду і Тобаго (38,06 секунди). Бронзу виграли японці (38,15). Нагадаємо, що збірна США, яка вважалася головним конкурентом Ямайки, не потрапила у фінал. У півфінальному забігу (21 серпня) американці впустили естафетну паличку.

"Лента.ru"

Зараз ви читаєте новину «Естафета 4х100. Ямайська команда виграла золото зі світовим рекордом». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua