неділя, 29 січня 2012 16:54

Джокович виграв Australian Open із двома рекордами

Сербський тенісист Новак Джокович виграв Відкритий чемпіонат Австралії. У фіналі Джокович обіграв іспанця Рафаеля Надаля з рахунком 5:7, 6:4, 6:2, 6:7 (5-7), 7:5.

Програвши перший сет, Джокович досить впевнено провів наступні два, і ключовий момент настав у четвертому сеті. За рахунку 5:3 на користь серба на тай-брейку Надаль зумів виграти чотири очки поспіль і зрівняти рахунок у матчі. Однак у п'ятому сеті Джокович зробив брейк за рахунку 5:5 і довів матч до перемоги.

Фінальний матч турніру тривав близько шести годин і встановив одразу два рекорди: за тривалістю матчів Відкритого чемпіонату Австралії і за тривалістю фіналів турнірів "Великого шолома". Для Джоковича ця перемога на Australian Open стала третьою в кар'єрі і п'ятою - на турнірах "Великого шолома".

В очному протистоянні для Джоковича ця перемога над Надалем стала сьомою поспіль.

Напередодні на Відкритому чемпіонаті Австралії відбувся фінальний матч у жіночому одиночному розряді. Чемпіонкою стала білоруська тенісистка Вікторія Азаренко, яка обіграла Марію Шарапову з рахунком 6:3, 6:0.

Зараз ви читаєте новину «Джокович виграв Australian Open із двома рекордами». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua