субота, 28 січня 2012 12:22

Азаренко стала чемпіонкою Australian Open

Білоруска Вікторія Азаренко виграла свій дебютний титул на турнірі "Великого шолома", перегравши у фіналі Відкритого чемпіонату Австралії росіянку Марію Шарапову - 6:3, 6:0.

На початку поєдинку Азаренко помітно нервувала, що призводило до невимушених помилок. Росіянка в першому ж геймі на подачі суперниці оформила брейк, взявши подачу Азаренко з другої спроби. Варто зазначити, що в цьому геймі білоруска допустила дві подвійні помилки.

За рахунку 2:1 на користь Шарапової Азаренко змогла заробити потрійний брейк-пойнт і зробила зворотний брейк - 2:2.

Ключовим моментом першого сету став 8-й гейм - за рахунку 4:3 на свою користь Віка з другого брейк-пойнта зуміла взяти подачу Шарапової. Гейм тривав 9 хвилин. Було помітно, що в грі Марії з'явилися нотки втоми.

Азаренко вийшла подавати на сет і з першої спроби взяла стартову партію (6:3), яка тривала 46 хвилин.

На початку другого сету Вікторія, скориставшись серйозним відсотком браку в діях Шарапової, зробила два брейка і повела з рахунком 4:0. У цей момент кількість невимушених помилок у Марії було вдвічі більше, ніж в Азаренко - 24 проти 12-и.

Потім був ще один брейк - Віка вийшла подавати на матч. У заключному геймі у Шарапової був брейк-пойнт, який білоруська тенісистка легко відіграла і з першого матчболу оформила перемогу в поєдинку - 6:3, 6:0. Матч тривав одну годину 22 хвилини.

Завдяки цій перемозі Вікторія Азаренко стала першою ракеткою світу.

Зараз ви читаєте новину «Азаренко стала чемпіонкою Australian Open». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua