четвер, 16 січня 2020 17:19

Двоє українців фінішували в топ-10 у спринті на Кубку світу з біатлону

Артем Прима фінішував на 8-й позиції. Фото:biathlon.com.ua

На етапі Кубка світу із біатлону у спринті перше місце виборов досвідчений француз Мартен Фуркад. Біатлоніст фінішував з результатом 22: 41,5.

На другій позиції опинився співвітчизник Фуркада - Кентен Фійон Майї. Третім завершив гонку німець Бенедикт Долль.

Український біатлоніст Артем Прима фінішував восьмим у спринтерській гонці на етапі Кубка світу в Рупольдингу.

Українець безпомилково закрив обидві мішені і завершив гонку з відставанням від лідера в 27,3 секунди.

Відмінний результат продемонстрував і Дмитро Підручний. Капітан національної збірної посів 10-е місце, чисто відпрацювавши на вогневих рубежах повідомляє "Спортарена"

17 січня, о 15:30 за київським часом, етап у Рупольдингу продовжиться жіночою естафетою.

Зараз ви читаєте новину «Двоє українців фінішували в топ-10 у спринті на Кубку світу з біатлону». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua