середа, 18 вересня 2013 00:00

Дубль Тейшейри допоміг "Шахтарю" обіграти в гостях "Сосьєдад"

Тейшейра приніс "Шахтарю" три очки у матчі з "Сосьєдадом". Фото: football.ua

Донецький "Шахтар" розпочав шлях у груповому етапі Ліги чемпіонів зустріччю з "Реалом Сосьєдад" у Сан-Себастьяні. Чемпіони України здобули перемогу над суперниками з Іспанії з рахунком 2:0.

Перший тайм команди провели без забитих голів у рівній боротьбі, "гірники" заробили три попередження. У середині другого тайму Алекс Тейшейра забив перший гол "Шахтаря" у Лізі чемпіонів нового сезону після передачі Дугласа Кости. На 77-й хвилині гостей врятувала поперечина після удару Карлоса Вели, а незадовго до фінального свистка Алекс Тейшейра записав на свій рахунок дубль відмінним ударом з дальньої дистанції.

Таким чином, "гірники" набрали три очки у стартовому матчі на європейській арені. Свій наступний матч у Лізі чемпіонів "Шахтар" проведе 2 жовтня і зіграє з "Манчестер Юнайтед" на полі "Донбас Арени".