четвер, 26 листопада 2020 09:37

Достроковий вихід із групи "Баварії" та "Ман Сіті": результати матчів 4-го туру Ліги чемпіонів

Команда Олександра Зінченка гарантувала собі вихід із групи. Фото: mancity.com

У середу відбулися матчі 4-го туру Ліги чемпіонів.

В групі А "Атлетіко" в Мадриді не зміг розпечатати ворота московського "Локомотива" - 0:0. Господарі поля володіли ініціативою, мали моменти, але так і не змогли забити жодного м'яча.

В іншому матчі "Баварія" не мала ніяких проблем з австрійським "Зальцбургом" - 3:1. Після перемоги мюнхенці гарантували собі вихід у плейоф Ліги чемпіонів за 2 тури до завершення групового турніру.

У групі D відбулася головна сенсація туру - "Аталанта" в гостях перемогла "Ліверпуль" - 2:0. Доля протистояння була вирішена на початку 2-го тайму, коли гості за 4 хв. змогли забити двічі. Українець Руслан Малиновський навіть не приїхав до Англії через коронавірус.

В іншому матчі групи "Аякс" не мав ніяких проблем із "Мітьюлланндом" - 3:1.

В групі С "Ман Сіті" в гостях мінімально здолав "Олімпіакос" - 1:0. Долю матчу вирішив гол Філа Фодена наприкінці 1-го тайму. Перемога "містян" дозволила їм достроково забезпечити собі вихід із групи. Гравець збірної України Олександр Зінченко вийшов на поле на останні 12 хв. гри.

В іншому матчі "Марсель" вдома поступився "Порту" - 0:2. Гості забивали наприкінці кожного із таймів. Команди догравали матч в неповних складах через вилучення.

1 та 2 грудня відбудуться матчі 5-го туру Ліги чемпіонів.

Зараз ви читаєте новину «Достроковий вихід із групи "Баварії" та "Ман Сіті": результати матчів 4-го туру Ліги чемпіонів». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua