четвер, 15 листопада 2012 11:49

"Донбас" переміг "Нафтохімік" у серії буллітів

Після 24 ігор "Донбас" перебуває поза зоною плей-офф ФОТО: hcdonbass.com

У середу, 14 листопада, ХК "Донбас" на льоду донецької арени "Дружба" в матчі регулярного чемпіонату КХЛ з рахунком 3:2 (по буллітам) обіграв нижньокамський "Нафтохімік".

Після 24 ігор у "Донбасу" 28 очок і місце все ще поза зоною плей-офф на Заході КХЛ.

"Я вдячний хлопцям, що ми виграли цю гру хоча б по буллітам, - сказав після матчу Юліус Шуплер, головний тренер ХК "Донбас". - Перший період був дуже хороший, активний. Ми створили багато гольових моментів, але часто виручав воротар суперника.

У другому періоді ми розслабилися, було багато вилучень, яких бути не повинно. А гра в меншості завжди вибиває з колії. В останньому періоді небажано було пропустити, але ми пропустили, граючи в меншості.

В овертаймі були можливості відзначитися, але знову добре діяв воротар. Буліти, я вже не раз говорив, і ви самі знаєте, це не тільки майстерність виконавців, але й фортуна.

Я радий, що Ян Лацо відбив чотири булліта, а потім справу в свої руки взяв капітан, і вирішив своїм вдалим кидком результат. Дякую хлопцям за те, що намагалися. Гра була непростою, тримала в напрузі всіх. Звичайно, бажано, щоб команда грала стабільно."

Наступний поєдинок "Донбас" проведе 16 листопада проти уфимського "Салават Юлаєва".

У попередньому матчі в рамках КХЛ "Донбас" в Санкт-Петербурзі був розбитий місцевим СКА.

Донбас (Донецьк, Україна) - Нафтохімік (Нижньокамськ, Росія) - 3:2 Б (1:0; 1:1; 0:1)

Шайби: 1:0 - Варламов (Понікаровський, Федотенко) - 00:30, 2:0 - 4 на 4 - Подхрадскі (Федотенко) - 28:01; 2:1 - Осала - 34:44; 2:2 - Мамашев ( Пестушко) - у більшості - 50:40

Вирішальний булліт: Руслан Федотенко

Донбас: Лацо. Пуйстола-Бабчук, Понікаровський-Федотенка-Варламов. Вілсон-Подхрадскі, Дадонов-Недорост-Петтерссон. Терещенко-Бартуліс, Туппурайнен-Віртанен-Кііскінен. Сільницький-Соловйов, Кочетков-Бєлухін-Матоушек

Зараз ви читаєте новину «"Донбас" переміг "Нафтохімік" у серії буллітів». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua