Долгополов знову зіграє з Федерером

Зламати неприємну для себе статистику зустрічей з Федерером Долгополов спробує в Шанхаї. Фото: tribuna.com

Найкращий тенісист України Олександр Долгополов вийшов до третього раунду Мастерса в Шанхаї.

Наш спортсмен обіграв досвідченого іспанця Фелісіано Лопеса.

Через дощ тенісисти не змогли відкрити ігровий день на відкритому корті. У підсумку матч перенесли до зали. Першу партію українець взяв на тай-брейку. Після цього суперник віддав лише один гейм в другому сеті і впевнено зрівняв рахунок. У вирішальній же партії сильнішим знову був Долгополов - 7:6 (4), 1:6, 6:4.

Наступним суперником Олександра стане швейцарець Роджер Федерер, найкращий тенісист в історії, який 19 разів перемагав на турнірах Великого Шолома, зокрема, двічі - цьогоріч. Матч відбудеться 12 жовтня в 15.00.

У той же час перша ракетка України Еліна Світоліна відмовилася від подальшого виступу на турнірі WTA International в Гонконзі. Причина - травма правої ноги. Її суперниця по поєдинку другого раунду Ніколь Гіббс пройшла до чвертьфіналу без боротьби.

Раніше Долгополов і Федерер зустрічалися 4 рази, і в усіх чотирьох матчах перемагав Федерер. Останній раз суперники перетиналися на Вімблдоні-2017. Тоді швейцарець пройшов до наступного раунду через відмову українця.

Для Еліни Світоліної поточний сезон - найуспішніший в кар'єрі. Найкраща тенісистка України виграла п'ять турнірів (Дубай, Тайбей, Стамбул, Рим і Торонто), а також дійшла до чвертьфіналу на "Ролан Гаррос".

Зараз ви читаєте новину «Долгополов знову зіграє з Федерером». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua