неділя, 29 жовтня 2017 17:18

Доходи "Шахтаря" за рік знизилися втричі

Доходи "Шахтаря" за рік знизилися втричі
Доходи "Шахтаря" від УЄФА і ФІФА в сезоні 2016/2017 скоротилися вдвічі

Доходи футбольного клубу "Шахтар" в сезоні 2016/17 років склали 877 млн гривень. Це майже в 3,1 рази нижче за показник попереднього сезону. Перш за все це пов'язано зі скороченням доходів від продажу і оренди гравців з 1,762 млрд гривень до 59 млн гривень.

У той же час клубу вдалося збільшити доходи від комерційної діяльності на 48,9% - до 530 млн гривень, головним чином за рахунок реклами і спонсорства, надходження від яких виросли з 280 млн гривень до 500 млн гривень. Продаж клубної атрибутики збільшився на 3 млн гривень.

Згідно з документом "Шахтар", який переїхав у минулому сезоні до Харкова зі Львова, отримав 17 млн грн від продажу квитків і абонементів, тоді як роком раніше - 62 млн грн.

Доходи клубу від УЄФА і ФІФА в сезоні 2016/2017 також скоротилися вдвічі - до 288 млн, так як клуб завершив свій виступ в єврокубках на стадії 1/16 фіналу Ліги Європи, тоді як в попередньому сезоні він дійшов до 1/2 фіналу цього турніру .

"Шахтар" також вказує, що збільшив платежі до держбюджету в 2016 році на 22% - до 426 млн грн.

Клуб нагадує, що з березня 2017 роки він втратив контроль над "Донбас Ареною" і тренувальною базою "Кірша" під Донецьком.

У звіті також говориться, що "Шахтар" активно розвиває комунікації з уболівальниками через соціальні мережі, в результаті чого число його підписників в Instagram зросло на 37% - до 94 тис., в Twitter - на 33%, до 55 тис., а в Facebook склало 1,5 млн.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: "Шахтар" показав, скільки податків сплатив у бюджет України

У минулому сезоні "Шахтар" повернув собі чемпіонство, а також виграв Кубок України і дійшов до 1/16 фіналу Ліги Європи.

Зараз ви читаєте новину «Доходи "Шахтаря" за рік знизилися втричі». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

Голосів: 4166
Голосування Чи підтримуєте те, що українські спортсмени зі зброєю захищають нашу країну від вторгнення РФ?
  • Так. Це - громадянський обов'язок, а частина з них ще й представляє клуби ЗСУ
  • Не зовсім. Вони мають прославляти Україну на спортивних аренах і закликати світ підтримувати нашу країну
  • Усі методи хороші. Головне - не бути псевдопатріотами, як Тимощук
Переглянути