пʼятниця, 28 вересня 2012 22:43

"Динамо" перемогло "Зорю" у дебютному матчі Блохіна

Переможний гол у матчі на рахунку Раффаеля ФОТО: fcdynamo.kiev.ua

Київське "Динамо" в домашньому матчі десятого туру української прем'єр-ліги обіграло луганську "Зорю" з рахунком 1:0. Цей поєдинок став дебютним для головного тренера столичної команди Олега Блохіна.

Команда Олега Блохіна протягом всього матчу мала ігрову і територіальну перевагу, проте кияни не реалізували ряд моментів наприкінці першого і по ходу другого тайму.

Єдиний гол був забитий на 81-ій хвилині: Мілевський, тільки-тільки з'явившись на полі, віддав передачу на Раффаеля, і бразилець з лівої ноги пробив повз голкіпера "Зорі" Постранського в ближній кут. Цей гол став дебютним для бразильського півзахисника у складі київської команди, повідомляє "Чемпионат.com".

Україна. Прем'єр-ліга

10-й тур

Динамо К (Київ) - Зоря (Луганськ) - 1:0

Голи: Раффаель, 81 (1:0).

Динамо Київ - Шовковський, Хачеріді, Бетао, Даніло, Тайво, Богданов (Мілевський, 80), Вукоєвич, Ярмоленко (Юссуф, 86), Гусєв, Кранчар (Раффаель, 71), Ідейє.

Зоря - Постранський, М. Іг. Білий, Ігнятієвич, Ярмаш, Каменюка, Худзік (Любенович, 70), Галюза, Грицай, Шуньїч, Майкон (Ідахор, 46), Ліпартія (Родич, 78).

Попередження: Гусєв, 90 - Галюза, 32; Майкон, 40; Ярмаш, 72; Ідахор, 75.

Зараз ви читаєте новину «"Динамо" перемогло "Зорю" у дебютному матчі Блохіна». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua