четвер, 29 жовтня 2020 10:38

"Динамо" можна похвалити за перший тайм" - експерт

Рустам Худжамов захищав ворота "Динамо", "Шахтаря" та "Металіста". Фото: телеканал "Футбол"

Футбольний експерт Рустам Худжамов прокоментував матч 2-го туру Ліги чемпіонів "Ференцварош" - "Динамо".

За словами експерта, динамівці успішно провели першу половину зустрічі, але не змогли утримати перевагу в другому таймі.

"За що можна похвалити "Динамо"? За перший тайм. 30-35 хвилин біля воріт Дениса Бойка практично не було моментів. Складалося враження, що 2:0 після першого тайму - це дуже комфортно. Я навіть у перерві зловив себе на думці, що в другому таймі все буде на класі", - сказав Худжамов в ефірі телеканалу "Футбол".

Матч "Ференцварош" - "Динамо" завершився з рахунком - 2:2. Кияни втратили перевагу у 2 м'ячі.

Зараз ви читаєте новину «"Динамо" можна похвалити за перший тайм" - експерт». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua