субота, 08 вересня 2012 10:21

Дев'ятий день Паралімпіади подарував нашим спортсменам шість медалей

Україна утримує четверте місце в медальному заліку Паралімпіади ФОТО: svit24.net

За підсумками дев'ятого дня змагань Україна відзначилася завоюванням 3 золотих, 1 срібної і 2 бронзових медалей. Всього ж на рахунку нашої збірної 30 золотих, 19 срібних і 25 бронзових медалей.

Золото

У чоловічому плаванні на дистанції 50 метрів вільним стилем український плавець Максим Веракса здобув вже третє золото у плаванні. Він і на цей раз виявився сильнішим від суперників з Росії та США.

У жіночому плаванні на дистанції 50 м батерфляєм зі світовим рекордом фінішувала Оксана Хруль, яка обігнала двох китаянок. У цьому ж запливі наша Олена Федота припливла 4-ю.

Українка Оксана Зубковська, стрибнувши на 6,60 метрів встановила світовий рекорд. Другою стала представниця Китаю Жия Юньтіксьян, а третьою - Конюк Ганна з Білорусі.

Срібло

У жіночому плаванні на дистанції 50 м вільним стилем українка Ольга Свідерська поступилася тільки китаянці Жіангбо Ксіа, яка до того ж показала світовий рекорд.

Бронза

Жіноча збірна з волейболу виграла матч за бронзову медаль у збірної Нідерландів з рахунком 3:0.

У чоловічому запливі на дистанції 200 м комплексом українець Данило Чуфаров виграв бронзову медаль, поступившись білорусу Ігорю Боки і росіянину Роману Дубовому.

Зараз ви читаєте новину «Дев'ятий день Паралімпіади подарував нашим спортсменам шість медалей». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua