понеділок, 15 лютого 2010 08:37

Дериземля посів п"яте місце в олімпійському спринті

Український біатлоніст Андрій Дериземля в спринтерській гонці на 10 км замкнув п"ятірку найкращих. Поки що це найкращий результат серед українців на зимовій Олімпіаді.

Дериземля вийшов на старт під дев"ятим номером. Перша стрільба українцеві не вдалася, він зробив два промахи. Однак непоганий біг на трасі та блискуча стрільба на другому рубежі значно поліпшили його результат. У підсумку Андрій замкнув першу п"ятірку найкращих, що на даний час є найкращим результатом серед усіх наших олімпійців.

Не мав проблем зі стрільбою Сергій Седнєв, який у результаті фінішував 22-м. Непогано як для дебютанта виступив Сергій Семенов, який з одним промахом закінчив забіг на 33-му місці.

Досвідчений В"ячеслав Деркач після "чистої" стрільби на першому вогневому рубежі примудрився на другому зробити три промахи. У підсумку Деркач фінішував серед останніх - 74-м серед 84-х спортсменів.

Золоту медаль, не допустивши жодного промаху на двох вогневих рубежах, сенсаційно виграв француз Венсан Жей.

Другим з відставанням у 12.2 секунди (один промах) фінішував норвежець Еміль Хегле Свендсен. Бронза дісталася хорвату Якову Факу.

turnir.com.ua

Зараз ви читаєте новину «Дериземля посів п"яте місце в олімпійському спринті». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua