субота, 17 березня 2007 14:06

Чудов виграв гонку переслідування у Ханти-Мансисійську

Максим Чудов

Невдало завершилася гонка переслідування у Ханти-Мансійську для українського біатлоніста Андрія Дериземлі. Стартувавши з 20 місця, він фінішував лише 43-м. Стріляв Андрій швидко і влучно, а от швидкістю по самій дистанції не відрізнявся. У підсумку переможцю росіянину Максиму Чудову, який долав два кола штрафу, він програв 3.21.6 хвилини. Олександр Біланенко піднявся з 60-ї на 55-ту сходинку (1 промах).

Крім Чудова місця на п"єдесталі здобули швед Бйорн Феррі (2 промахи, +0.6 секунди) та норвежець Стіан Екхофф (2 промахи, +2.1 секунди).

Зараз ви читаєте новину «Чудов виграв гонку переслідування у Ханти-Мансисійську». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua