понеділок, 24 грудня 2012 14:51

"Челсі" знищив "Астон Віллу", "МЮ" втратив очки в гостях: результати 18-го туру АПЛ

В АПЛ відбулися матчі 18-го туру.

Лондонський "Челсі" забив вісім "сухих" голів у ворота "Астон Вілли", повідомляє офіційний сайт лондонської команди.

Гра між "Челсі" і "Астон Вілла" пройшла ввечері 23 грудня на стадіоні "Стемфорд Брідж".

У першому таймі господарі тричі вразили ворота суперника. На третій хвилині рахунок у матчі відкрив нападник Фернандо Торрес. На 29-й хвилині відзначився захисник Давид Луїс, через п'ять хвилин гол забив ще один захисник Браніслав Іванович.

Після перерви відзначився Френк Лемпард (на 59-й хвилині), для якого гра з "Астон Віллою" стала 500-ю в англійській прем'єр-лізі в основному складі. На 75-й хвилині відзначився півзахисник Рамірес, через чотири хвилини пенальті реалізував Оскар, ще через чотири хвилини сьомий гол у чужі ворота забив Еден Азар. На 91-й хвилині остаточний рахунок встановив Рамірес, який зробив дубль.

Перемога дозволила "Челсі" вийти на третє місце в таблиці чемпіонату Англії. Після 18 ігор у лондонців 32 очки.

Ще в одному поєдинку недільного дня "Манчестер Юнайтед" на виїзді втратив очки в матчі проти "Суонсі", зігравши внічию 1:1. На гол Патріса Евра на 16-й хвилині господарі відповіли точним ударом Мічу на 29-й.

Чемпіонат Англії, 18-й тур

Суонсі - Манчестер Юнайтед 1:1 (1:1, 0:0)

Голи: 0:1 - 16 Евра, 1:1 - 29 Мічу.

Челсі - Астон Вілла 8:0 (3:0, 5:0)

Голи: 1:0 - 3 Торрес, 2:0 - 29 Давид Луїз, 3:0 - 34 Іванович, 4:0 - 59 Лемпард, 5:0 - 76 Рамірес, 6:0 - 79, пенальті Оскар, 7:0 - 83 Е. Азар, 8:0 - 90 Рамірес.

Челсі - Чех, Аспілікуета, Іванович, Кейхілл, Е. Коул, Давид Луїз, Лемпард (Рамірес, 61), Мозес, Мата (Пьязон, 75), Е. Азар, Торрес (Оскар, 67).

Віган - Арсенал 0:1 (0:0, 0:1)

Гол: 0:1 - 60, пенальті Артета.

Вест Бромвіч - Норвіч 2:1 (1:1, 1:0)

Голи: 0:1 - 23 Снодграсс, 1:1 - 44 Гера, 2:1 - 82 Лукаку.

Тоттенхем - Сток Сіті 0:0 (0:0, 0:0)

Вест Хем - Евертон 1:2 (1:0, 0:2)

Голи: 1:0 - 14 К. Коул, 1:1 - 64 Анічебе, 1:2 - 73 Пієнар.

Саутгемптон - Сандерленд 0:1 (0:1, 0:0)