понеділок, 10 грудня 2012 11:57

Ван Персі нокаутував "Манчестер Сіті", "Арсенал" реалізував два пенальті: результати 16-туру АПЛ

У феєричному матчі 16-го туру чемпіонату Англії "Манчестер Юнайтед" у компенсований арбітром час вирвав перемогу у "Сіті" - 3:2.

Після дубля Вейна Руні в першому таймі здавалося, що інтриги в цьому матчі не вийде, проте "городянам" вдалося повернутися в гру. Спочатку один гол відквитав Яя Туре, а потім статус-кво відновив Пабло Сабалета.

На останніх хвилинах господарі влаштували справжній штурм воріт Давида Де Хеа, але забили в підсумку гості - гарматний постріл зі штрафного вдався Робіну ван Персі.

Ця поразка стала для підопічних Роберто Манчіні першою у сезоні.

Відзначимо також перемогу "Арсеналу" над "Вест Бромвічем", яку забезпечили два реалізованих Артетою пенальті.

Тур завершиться 10 грудня поєдинком "Фулхема" і "Ньюкасла".

Прем'єр-ліга Англії, 16-й тур

Манчестер Сіті - Манчестер Юнайтед - 2:3

Голи: Туре 60, Сабалета 86 - Руні 16, 29, ван Персі 90+2

Манчестер Сіті: Харт, Компані (Коло Туре 21), Сабалета, Насрі, Агуеро, Баррі, Сільва, Кліши, Настасіч, Туре (Джеко 84), Балотеллі (Тевес 52)

Манчестер Юнайтед: де Хеа, Рафаел, Евра, Фердінанд, Еванс (Смоллінг 49), Антоніо Валенсія (Джонс 85), Руні, Керрік, Янг, ван Персі, Кліверлі (Уелбек 88)

Вест Хем Юнайтед - Ліверпуль - 2:3

Голи: Ноубл 36 (пен.), Джеррард 43 (авт.) - Джонсон 11, Д.Коул 76, Коллінз 79 (авт.)

Евертон - Тоттенхем - 2:1

Голи: Пієнаар 90+1, Елавіча 90+2 - Демпсі 76

Арсенал - Вест Бромвіч - 2:0

Голи: Артета 26-пен, 6-пен.

Сандерленд - Челсі - 1:3

Голи: Джонсон 66 - Торрес, 45 +3- пен, Мата 49

Челсі: Чех, Іванович, Коул, Давид Луїс, Ромеу (Оскар 20), Рамірес, Торрес, Мата, Мозес (Бертранд 62), Азар (Лемпард 79), Кехілл

Суонсі - Норвіч - 3:4

Голи: Мічу 51, де Гусман 59, Мічу 90+2 - Уіттаккер 16, Бассонг 40, Холт 44, Снодграсс 77

Віган - Куїнз Парк Рейнджерс - 2:2

Голи: Маккарті 17, Босежур 74 - Нельсен 25, Сіссе 71

Саутгемптон - Редінг - 1:0

Гол: Панчеон 61

Астон Вілла - Сток Сіті - 0:0

Зараз ви читаєте новину «Ван Персі нокаутував "Манчестер Сіті", "Арсенал" реалізував два пенальті: результати 16-туру АПЛ». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua