четвер, 29 листопада 2012 11:53

Ван Персі забив на 34-й секунді, "Челсі" знову зіграв унічию: результати 14-го туру АПЛ
11

Гол Робіна ван Персі на 34-й секунді приніс "Манчестер Юнайтед" мінімальну перемогу над "Вест Хемом", тоді як головний конкурент "червоних дияволів" у боротьбі за чемпіонський титул "Манчестер Сіті" з рахунком 2:0 здолав на виїзді "Віган", повідомляє офіційний сайт УЄФА.

Підопічні сера Алекса Фергюсона відразу взялися за справу і вже на першій хвилині забезпечили собі переможний результат. Постарався ван Персі, який відправив м'яч у сітку рикошетом від захисника гостей Джеймса Коллінса. Всього на очко від "МЮ" відстає "Манчестер Сіті", який у поєдинку з "Віганом", навпаки, забивав наприкінці. Маріо Балотеллі, здорово зігравши на добиванні після удару Гарета Баррі, на 69-й хвилині відкрив рахунок, а через три хвилини Джеймс Мілнер зняв всі питання.

"Челсі" у другому матчі під керівництвом Рафаеля Бенітеса знову задовольнився нульовою нічиєю, а "Вест Бромвіч" з рахунком 1:3 програв на виїзді "Суонсі" і опустився на четверту сходинку. "Тоттенхем" з результатом 2:1 узяв на своєму полі гору над "Ліверпулем" і перемістився на п'яту позицію.

"Евертон" усьоме в сезоні зіграв внічию. На цей раз мерсисайдці, в рядах яких відзначився Маруан Феллайні, поділили очки з "Арсеналом". "Сток Сіті" відсвяткував вольову перемогу над "Ньюкаслом", чия безвиграшна серія продовжилася до п'яти матчів. Тим часом "Саутгемптон" розійшовся миром з "Норвічем" (1:1) і залишився на 18-му місці.

Чемпіонат Англії

14-й тур

Тоттенхем - Ліверпуль 2:1 (2:0, 0:1)

Голи: 1:0 - 7 Леннон, 2:0 - 16 Бейл, 2:1 - 72, автогол Бейл.

Тоттенхем - Льоріс, Уокер, М. Доусон, Галлас, Вертонген, Сандро, Дембеле (Хаддлстоун, 88), Леннон, Демпсі (Сігурдссон, 64), Бейл, Дефо.

Ліверпуль - Рейна, Джонсон, Шкртел, Аггер, Даунінг (Ассаіді, 78), Джеррард, Хендерсон (Шелві, 63), Стерлінг, Аллен, Хосе Енріке, Суарес.

Челсі - Фулхем 0:0 (0:0, 0:0)

Челсі - Чех, Аспілікуета, Іванович, Давід Луїз, Е. Коул, Рамірес, Ромеу, Е. Азар (Марін, 82), Оскар, Бертран (Мата, 63), Торрес.

Суонсі - Вест Бромвіч 3:1 (3:1, 0:0)

Голи: 1:0 - 9 Мічу, 2:0 - 11 Раутледж, 3:0 - 39 Раутледж, 3:1 - 45 Лукаку.

Сток Сіті - Ньюкасл 2:1 (0:0, 2:1)

Голи: 0:1 - 47 Сіссе, 1:1 - 81 Уолтерс, 2:1 - 85 Джером.

Саутгемптон - Норвіч 1:1 (1:1, 0:0)

Голи: 1:0 - 32 Ламберт, 1:1 - 45 Снодграсс.

Евертон - Арсенал 1:1 (1:1, 0:0)

Голи: 0:1 - 1 Уолкотт, 1:1 - 28 Феллайні.

Арсенал - Шченсни, Санья, Мертесакер, Кошельни (Гіббс, 4), Вермален, Артета, Вілшер, Уолкотт, Касорла (Коклен, 90), Ремзі (Жервіньо, 80), Жиру.

Віган - Манчестер Сіті 0:2 (0:0, 0:2)

Голи: 0:1 - 69 Балотеллі, 0:2 - 72 Мілнер.

Манчестер Сіті - Джо Харт, Майкон, Компані, Настасіч, Сабалета, Хаві Гарсія (Мілнер, 59; Туре, 81), Беррі, Сілва, Яя Туре, Балотеллі, Агуеро (Коларов, 68).

Манчестер Юнайтед - Вест Хем 1:0 (1:0, 0:0)

Гол: 1:0 - ван Персі.

Манчестер Юнайтед - Ліндегор, Рафаел, Смоллінг, Дж. Еванс, Евра, Андерсон (Джонс, 84), Керрік, Клеверлі (Ешлі Янг, 66), ван Персі, Руні (Велбек, 78), Х. Ернандес.

Сандерленд - КПР 0:0 (0:0, 0:0)

Астон Вілла - Редінг 1:0 (0:0, 1:0)

Гол: 1:0 - 80 Бентеке.

Зараз ви читаєте новину «Ван Персі забив на 34-й секунді, "Челсі" знову зіграв унічию: результати 14-го туру АПЛ». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua