понеділок, 03 грудня 2012 15:52

Дубль Руні допоміг "МЮ" закріпити лідерство: результати 15-го туру АПЛ

У рамках 15-го туру англійської Прем'єр-ліги "Редінг" поступився на своєму полі лідеру чемпіонату "Манчестер Юнайтед" - 3:4.

Основні події розгорнулися в першому таймі, за 34 хвилини стартового відрізка було забито відразу 7 м'ячів. На голи Робсона-Кану, Ле Фондрена і Моррісона, манкуніанці відповіли голами Андерсона, Ван Персі та Руні, причому останній відзначився двічі.

У підсумку 4:3 на користь МЮ. Підопічні сера Алекса Фергюсона набирають важливі 3 очки і закріплюються на першому рядку в турнірній таблиці, для "Редінга" ж ця поразка стала третьою поспіль.

"Манчестер Сіті" на своєму полі зіграв внічию з гостями з "Евертона" - 1:1. Обидва м'ячі були забиті в першому таймі. У складі "Евертона" відзначився Маруан Феллайні, а за "Манчестер Сіті" забив Карлос Тевес. Варто відзначити, що Карліто реалізував пенальті за знесення Едіна Джеко.

Тур завершиться в понеділок, 3 грудня поєдинком "Ньюкасл" - "Віган".

АПЛ, 15-й тур

Редінг - Манчестер Юнайтед - 3:4

Голи: Робсон-Кану 8, Ле Фондрена 19, Моррісон 23 - Андерсон 13, Руні 16 (пен.), 30, ван Персі 34

Манчестер Юнайтед: Ліндегор, Рафаел (Смоллінг 31), Евра, Фердінанд, Еванс, Андерсон (Джонс 45), Руні, Керрік, Янг, ван Персі (Уелбек 74), Флетчер

Манчестер Сіті - Евертон - 1:1

Голи: Тевес 43 (пен.) - Феллаїні 33

Манчестер Сіті: Харт, Майкон, Компані, Лескотт, Насрі, Джеко (Балотеллі 81), Коларов (Сабалета 7), Баррі, Давид Сільва, Тевес (Агуеро 68), Яя Туре

Куїнз Парк Рейнджерс - Астон Вілла - 1:1

Голи: Маккі 19 - Холман 8

Фулхем - Тоттенхем - 0:3

Голи: Сандро 56, Дефо 72, 77