четвер, 23 червня 2011 11:55

Білоруси трималися проти іспанців до 89-ї хвилини
20

Збірна Білорусі ледь не стала автором головної сенсації на молодіжному чемпіонаті Європи в Данії, йдеться в повідомленні "Сегодня".

До 89-ї хвилині півфінального матчу проти головного фаворита - команди Іспанії - наші сусіди вели в рахунку 1:0 (Андрій Воронков відкрив рахунок наприкінці першого тайму - на 38 хв).

Однак завдяки голу Адріана Лопеса молодіжна збірна Іспанії зрівняла рахунок на останній хвилині основного часу!

Перевівши гру в додатковий час, Іспанія забила по голу в кожному з таймів. Підсумок - 3:1 і іспанська молодіжка - у фіналі Євро-2011, де зустрінеться зі збірною Швейцарії, яка в іншому півфінальному матчі обіграла чехів (1:0).

Зараз ви читаєте новину «Білоруси трималися проти іспанців до 89-ї хвилини». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua