пʼятниця, 06 грудня 2013 13:59

Біатлон. Українка Юлія Джима фінішувала п'ятою в спринті другого етапу Кубка світу

Джима замкнула першу п'ятірку в спринті. Фото: sportonline.ua

6 грудня, в австрійському Хохфільцені стартував другий етап Кубка світу з біатлону. Першими на старт вийшли жінки у спринтерській гонці на 7,5 км з двома вогневими рубежами. Брали участь 107 спортсменок, у тому числі шість українських біатлоністок.

Перемогу з одним промахом на другому вогневому рубежі здобула швейцарка Селіна Гаспарін. Друге місце зайняла чешка Вероніка Віткова, програвши переможниці 1,2 секунди за точної стрільби. Але при цьому Вероніка випередила на 0,9 секунди росіянку Ірину Старих, яка так само точно стріляла. Остання піднялася на третю сходинку п'єдесталу пошани.

Кращою серед українок була Юлія Джима. Наша спортсменка пробігла одне штрафне коло і з відставанням в 9,8 секунди фінішувала на п'ятому місці. Олена Підгрушна замкнула десятку найсильніших з відставанням в 33,1 секунди. При цьому зробила по промаху на кожному вогневому рубежі.

Кубкові очки також заробили Валя Семеренко - 22 -а ( 3 промахи , +56,7 ) і Віта Семеренко - 24 -а ( 2 промахи , +1.01,0 ) .

Біатлон, Кубок світу. Другий етап. Хохфільцен (Австрія). 6 грудня

Жінки. Спринт. 7,5 км , два вогневих рубежі.

1 . Селіна Гаспарін (Швейцарія) - 23.16,9 ( 0 +1 )

2 . Вероніка Віткова (Чехія) - +1,2 ( 0 +0 )

3 . Ірина Старих (Росія) - +2,1 ( 0 +0 )

4 . Тура Бергер ( Норвегія ) - + 6,4 ( 0 +2 )

5 . Юлія ДЖИМА ( Україна ) - +9,8 ( 0 +1 )

...

10 . Олена Підгрушна - + 33,1 ( 1 +1 )

22 . Валя Семеренко ( 2 +1 ) +56.7

24 . Віта Семеренко - +1.01,1 ( 1 +1 )

44 . Наталія Бурдига - +1.34,8 ( 0 +1 )

56 . Марія Панфілова - +1.58,6 ( 1 +2 )

Зараз ви читаєте новину «Біатлон. Українка Юлія Джима фінішувала п'ятою в спринті другого етапу Кубка світу». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua