четвер, 28 листопада 2013 16:43

Біатлон. Естерсунд. Чешка Соукалова виграла індивідуальну гонку, Підгрушна - 11-та

Підгрушна була кращою в індивідуалці. Фото: biathlon.com.ua

У шведському Естерсунді закінчилася друга гонка стартового етапу Кубка світу. Переможницею в жіночому індивідуальному старті на 15 км з чотирма вогневими рубежами ( за промах - хвилина штрафу) стала чешка Габріела Соукалова. Представниця Словаччини Анастасія Кузьміна фінішувала другою, француженка Марі- Лор Брюне - третьою.

На старт перенесеної зі вчора через снігову бурю "індивідуалки" вийшли і шестеро українок. Краще за інших виступила Олена Підгрушна - 11 -е місце ( 3 промахи , +1.37,5 - відставання від переможниці ) .

До очкової зони також потрапила Валя Семеренко - 16 -а ( 4, +2.00,0 ) . Юлія Джима - 41- ша (5 , +4.20,0 ) , Наталія Бурдига - 64-та ( 7 , +6.36,7 ), Марія Панфілова - 65 -та (7 , +6.48,1), Інна Супрун - 93 -тя (11 , +11.23,6).

Нагадаємо, що сьогодні, о 18:15 пройде також чоловіча індивідуальна гонка на 20 км.