субота, 30 листопада 2013 11:03

Флатланд виграла спринт в Естерсунді, Підгрушна - 12-та

Призери спринту на етапі Кубка світу в Естерсунді ФОТО: Reuters

29 листопада на першому етапі Кубка світу в Естерсунді пройшов жіночий спринт на 7,5 км з двома вогневими рубежами.

Перемогла норвежка Анн-Крістін Офедт Флатланд, випередивши росіянку Ольгу Зайцеву на 15,9 секунди. Обидві уникли штрафних кіл. У боротьбі за третє місце норвежка Тура Бергер випередила на 2,1 секунди білоруску Дарину Домрачеву, при цьому обидві пробігли по одному штрафному колу.

Краща з українок Олена Підгрушна з одним промахом на "стійці" фінішувала на 12-му місці з відставанням від переможниці в 51,8 секунди. В очковій зоні фінішували також Юлія Джима - 14-я ( 0 промахів, +55,6), Валя Семеренко - 21-а (2 промахи, +1.27,1), Наталія Бурдига - 30-я (2 промахи, +1.36,9) та Інна Супрун - 39-я (1 промах, +1.52,4).

Біатлон. Кубок світу. Перший етап. Естерсунд (Швеція).

Жінки. Спринт. 7,5 км, два вогневих рубежі.

1. Анн-Крістін Офедт Флатланд (Норвегія) - 20.41,2 (0+0)

2. Ольга Зайцева (Росія) - +15,9 (0+0)

3. Тура Бергер (Норвегія) - +22,0 (1+0)

4. Дар'я Домрачева (Білорусь) - +24,1 (0+1)

5. Ірина Старих (Росія) - + 24,3 (0+0)

6. Габріела Соукалова (Чехія) - + 28,8 (1+0)

...

12. Олена Підгрушна (Україна) - +51,8 (0+1)

14. Юлія Джима (Україна) - +55,6 (0+0)

21. Валя Семеренко (Україна) - +1.27,1 (2+0)

30. Наталія Бурдига (Україна) - + 1.36,9 (1+1)

39. Інна Супрун (Україна) - +1.52,4 (0+1)

46. Марія Панфілова (Україна) - 2.08,5 (0+2)

Зараз ви читаєте новину «Флатланд виграла спринт в Естерсунді, Підгрушна - 12-та». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua