субота, 16 березня 2013 13:36

Ханти-Мансійськ. Сукалова виграла гонку переслідування, Віта Семеренко - десята

Віта Семеренко стала кращою з українок ФОТО: biathlon.com.ua

Сьогодні, 16 березня, у Ханти-Мансійську (Росія) на заключному, дев'ятому етапі Кубка світу з біатлону завершилася жіноча гонка переслідування на 12,5 км з чотирма вогневими рубежами.

Переможний дубль оформила чешка Габріела Сукалова при двох промахах, випередивши росіянку Ольгу Вілухіна, яка промахнулася тричі, на сім секунд. Третьою фінішувала норвежка Тура Бергер з відставанням у 14,8 секунди при трьох промахах.

Всі українські біатлоністки погіршили свої позиції в порівнянні зі спринтом. Кращою була Віта Семеренко, яка замкнула першу десятку з відставанням в 1 хвилину 4,5 секунди.

Віта лідером прийшла на останній вогневий рубіж, але піднятися на подіум їй не дозволили три промахи.

Олена Підгрушна фінішувала 17-ю, Юлія Джима - 23-ю, при цьому обидві пробігли по чотири штрафних кола. Зовсім не склалося зі стрільбою у Валі Семеренко, яка допустивши вісім промахів, прибігла на фініш 36-ю.

Біатлон. Кубок світу. Дев'ятий етап. Ханти-Мансійськ (Росія). 16 березня

Жінки. Гонка переслідування. 12,5 км. Чотири вогневих рубежі.

1 (1-а у спринті). Габріела Сукалова (Чехія) - 30.58,8 (0+1+0+1)

2 (4). Ольга Вілухіна (Росія) - відставання 7,0 (0+1+2+0)

3 (8). Тора Бергер (Норвегія) - + 14,8 (2+0+0+1)

...

10 (7). Віта Семеренко - +1.04,5 (0+0+0+3)

17 (11). Олена Підгрушна - +2.11,0 (1+3+0+0)

23 (15). Юлія Джима +2.57,8 (0+1+2+1)

36 (22). Валя Семеренко - +4.26,8 (2+1+2+3)

Зараз ви читаєте новину «Ханти-Мансійськ. Сукалова виграла гонку переслідування, Віта Семеренко - десята». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua