пʼятниця, 15 березня 2013 17:59

Чоловіча збірна Росії виграла Кубок націй, українці - дев'яті

Андрій Дериземля ФОТО: biathlon.com.ua

Сьогодні, 15 березня, у Ханти-Мансійську (Росія) на заключному, дев'ятому етапі Кубка світу з біатлону відбулася остання в сезоні чоловіча спринтерська гонка.

Кубок націй виграла чоловіча збірна Росії (7749 очок), випередивши на 57 очок команду Норвегії. На третьому місці французи (7656). Збірна України на дев'ятому місці (6000), поступившись 20 очками італійцям і випередивши американців на 422 очка.

Володарем Малого кришталевого глобуса у спринтерському заліку став Мартен Фуркад (484). Найкращий з українців Андрій Дериземля на 17-му місці (176).

Нагадаємо, що Фуркад достроково став володарем Великого кришталевого глобуса (1192). За дві гонки до закінчення Кубка світу кращий з українців Дериземля - 24-й (375).

Біатлон. Кубок світу 2012/2013

Чоловіки. Загальний залік (після 24 гонок з 26).