пʼятниця, 20 січня 2017 17:22

Біатлон. Українець Семенов здобув медаль у гонці Кубка світу

В італійському Антхольці завершилася індивідуальна гонка етапу Кубка світу з біатлону. Бронзову медаль завоював українець Сергій Семенов.

Наш спортсмен допустив один промах на чотирьох вогневих рубежах і прийшов на фініш з відставанням від переможця в 54,4 с.

Згідно правилам індивідуальної гонки спортсмен не проходить штрафні кола за промахи, а до його результату додають по 1 хв. за кожен промах.

Переможцем гонки став Антон Шипулін з Росії з результатом 49 хв. 40,3 с (1 промах). Другий результат у Мартена Фуркада з Франції - 39,3 с відставання від лідера (2 промахи).

Це перше призове місце для українців в особистих гонках цього сезону. До цього збірна України піднімалася на подіум лише раз і в командній гонці - під час жіночої естафети у словенській Поклюці.

Напередодні в жіночій індивідуальній гонці дві українки потрапили у Топ-20.