субота, 17 квітня 2010 12:50

Біатлон. Дериземля фінішував восьмим на Камчатці

У гонці переслідування у жінок на міжнародному турнірі пам"яті Фат"янова сестри Семеренко фінішували в третьому десятку. Віта показала 23-ій час, а Валя закінчила гонку на 28-му місці.

Переможцем 10-км гонки стала німецька біатлоністка Каті Вільхельм, якій дістався також автомобіль. Друге місце зайняла француженка Марі Дорен. На третю сходинку п"єдесталу пошани піднялася росіянка Світлана Слєпцова.

Жінки 10 км.

Гонка переслідування

1. Вільхельм Каті (Німеччина) - 35:48 (1 промах)

2. Дорен Марі (Франція) - відставання 25 секунд (2)

3. Слєпцова Світлана (Росія) - 1:22 (4)

4. Маккарайнен Кайса (Фінляндія) - 1:33 (5)

5. Новаковська Вероніка (Польща) - 1:39 (1)

6. Булигіна Анна (Росія) - 1:47 (4)

23. Віта Семеренко (Україна) - 6:07,8

28. Валя Семеренко (Україна) - 8:30,8

Андрій Дериземля фінішував на 8-му місці. Сергій Седнєв закінчив гонку тільки на 33-му місці, програвши майже 7 хвилин переможцеві Івану Черезову. Росіянин з 3 промахами показав кращий час і став володарем головного призу - автомобіля.

Другим до фінішу гонки переслідування прийшов норвежець Еміль Свендсен. Третім став італієць Крістіан Ді Лоренці.

Чоловіки, 12,5 км.

1. Черезов Іван (Росія) - 34:26 (3 промахи)

2. Свендсен Еміль Хегле (Норвегія) - відставання 27,9 (4)

3. Ді Лоренці (Італія) - 31,1 (5)

4. Пінтер Фрідріх (Австрія) - 47,9 (3)

5. Ос Олександр (Норвегія) - 54,8 (6)

6. Бергер Ларс (Норвегія) - 58,9 (7)

7. Беф Алексіс (Франція) - 1:04,9 (3)

8. Дериземля Андрій (Україна) - 1:27,8 (5)

33. Седнєв Сергій (Україна) - 6:56,1 (3)

За матеріалами Вiathlonrus, Турнир

Зараз ви читаєте новину «Біатлон. Дериземля фінішував восьмим на Камчатці ». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua