неділя, 30 вересня 2012 16:12

"Баварія" перемогла "Вердер", Тимощук весь матч провів у запасі

Мюнхенська "Баварія" в гостьовому поєдинку переграла бременський "Вердер" у рамках шостого туру чемпіонату Німеччини з футболу, повідомляє "Р-Спорт".

Зустріч завершилася з рахунком 2:0 на користь гостей. За "Баварію" з інтервалом у хвилину зуміли відзначитися півзахисник Луїс Густаво (82-а хвилина) та хорватський нападник Маріо Манджукич (84).

"Баварія" з 18 балами продовжує впевнено очолювати турнірну таблицю чемпіонату Німеччини, "Вердер" з 7 очками йде восьмим.

Головний тренер "Баварії" Юпп Хайнкес розповів, що йому довелося струснути гравців у перерві матчу.

"У першому таймі ми грали занадто повільно. Гравці вже почали потихеньку випробовувати моє терпіння.

Але в підсумку ми все-таки змогли здолати непростого суперника. Хоча в перерві мені довелося вжити парочку міцних слів", - наводить слова Хайнкеса офіційний сайт "Баварії".

Вердер - Баварія 0:2 (0:0, 0:2)

Голи: 0:1 - 81 Л. Густаво, 0:2 - 83 Манджукіч.

Вердер - Мілітц, Гебра Селассі, Папастатопулос, Предль, Фрітц, Еліа (Фюллькруг, 59), де Брюйне, Юнузовіч, Хунт, Петерсен (Акпала, 77), Арнаутович (Баргфреде, 87).

Баварія - Нойєр, Дж. Боатенг, Бадштубер, Данте, Лам, Рібері, Л. Густаво, Швайнштайгер (Хаві Мартінес, 75), Кроос (Шачирі, 58), Мюллер, Пісарро (Манджукіч, 58).

Попередження: Папастатопулос (14), Швайнштайгер (38), Л. Густаво (40), Арнаутович (80).

Зараз ви читаєте новину «"Баварія" перемогла "Вердер", Тимощук весь матч провів у запасі». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua