понеділок, 03 вересня 2012 14:34

"Баварія" без Тимощука розгромила "Штутгарт": результати 2-го туру Бундеслігі

У рамках другого туру німецької Бундесліги відбулося південне дербі між "Баварією" і "Штутгартом".

Рахунок у цьому матчі відкрили шваби зусиллями Мартіна Харнік, але вже через кілька хвилин рахунок зрівняв Томас Мюллер.

Через хвилину Тоні Кроос вивів мюнхенців вперед, а ще до перерви Луїс Густаво зміцнив перевагу господарів.

У другому таймі у "Баварії" забивали Маріо Манджукич і Бастіан Швайнштайгер, а Мюллер зміг оформити дубль. Підсумковий рахунок принципового матчу - 6:1 на користь "Баварії".

Бундесліга Німеччини

2-й тур

Баварія - Штутгарт - 6:1

Голи: Мюллер, 32, 49, Кроос, 33, Луїс Густаво, 43, Манджукич, 47, Швайнштайгер, 51 - Харнік, 25

Баварія: Нойер, Данте, Боатенг, Лам, Бадштубер, Рібері (Шакірі, 73), Мюллер, Луїс Густаво, Швайнштайгер (Хаві Мартінес, 76), Кроос, Манджукич (Пісарро, 69)

Вольфсбург - Ганновер - 0:4

Голи: Хагі, 10, Собех, 26, 56, Андреасен, 52

Фортуна - Боруссія М - 0:0

Хоффенхайм - Айнтрахт - 0:4

Голи: Майєр, 39, 82-пен, Швеглер, 43, Ланіг, 90

Байєр - Фрайбург - 2:0

Голи: Кастро, 8, Волльшайд, 54