неділя, 26 серпня 2012 12:08

"Баварія" на виїзді розгромила новачка Бундесліги

Мюллер забив перший гол "Баварії" в новому чемпіонаті. Фото: lenta.ru

Мюнхенська "Баварія" потужно розпочала новий сезон, розгромивши в гостях новачка Бундесліги "Гройтер Фюрт" - 3:0.

Гості відкрили рахунок незадовго до перерви, коли Томас Мюллер виявився найспритнішим у штрафному суперника після кутового з правого флангу. У другій половині свій перший м'яч у Бундеслізі у складі "Баварії" забив Маріо Манджукич.

Українець Анатолій Тимощук розпочав матч на лаві запасних, а на полі з'явився на 88-й хвилині, замінивши Тоні Крооса.

У той же час з перемоги стартував суперник "Динамо" в Лізі Чемпіонів - менхенгладбахська "Боруссія", яка на своєму полі обіграла "Хоффенхайм" - 2:1. Удар зі штрафного ціною в три очки завдав Хуан Аранго на 79-й хвилині. Венесуелець ідеально виконав штрафний удар в стилі Христо Стоїчкова. Крім цього, на рахунку Аранго гольова передача на Ханке в першому таймі.