понеділок, 13 серпня 2012 10:15

"Баварія" з Тимощуком виграла Суперкубок Німеччини

"Баварія" в п'ятий раз виграла Суперкубок Німеччини. Фото: fcbayern.de

Мюнхенська "Баварія" виграла німецький Суперкубок, перемігши на своїй "Альянс Арені" діючих чемпіонів, дортмундську "Боруссію" - 2:1.

Вирішальними виявилися перші десять хвилин гри, за які мюнхенці забили два м'ячі. Спочатку Маріо Манджукич відзначив свою дебют за "Баварію" всього через шість хвилин після стартового свистка, пробивши під ногою Вейденфеллера після пасу Франка Рібері. А ще через п'ять хвилин Арьєн Роббен втік на зустріч з воротарем, але влучив у штангу, проте першим на добиванні виявився Томас Мюллер, який вколотив м'яч під поперечину - 2:0.

Щоб оговтатися після такого удару, дортмундцям знадобилася година ігрового часу. І хоча моменти підопічні Юрген Клоппа створювали, забити вдалося тільки Роберту Левандовські далеким ударом з дуги штрафного майданчика, поклавши м'яч щільно зі стійкою воріт.

Цікаво, що "Баварія" виграла вже п'ятий Суперкубок Німеччини, в той час, як "Борусія" програла вп'яте поєдинок за Суперкубок країни.

Українець Анатолій Тимощук вийшов на поле на 80-й хвилині, замінивши Рібері.

Суперкубок Німеччини

"Баварія" - "Боруссія" Д - 2:1

Голи: Манджукич, 6, Мюллер, 11 - Левандовскі, 75.

Зараз ви читаєте новину «"Баварія" з Тимощуком виграла Суперкубок Німеччини». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua