субота, 25 серпня 2012 11:55

"Боруссія" розпочала чемпіонат з перемоги над "Вердером"

"Боруссія" двічі забила "Вердеру". Фото: rusfootball.info

Дортмундська "Боруссія" перемогла бременський "Вердер" у першому матчі німецької бундеслігі-2012/13. Зустріч, яка відбулася в Дортмунді на стадіоні "Сигнал Ідуна Парк", завершилася з рахунком 2:1.

Перший гол у матчі був забитий вже на 11-й хвилині - Якуб Блащиковскі зробив відмінну передачу на Марко Ройса, який увірвався в штрафну і хльостким ударом в нижній дальній кут вразив ворота гостей. Більше в першому таймі голів забито не було.

На 75-й хвилині "Вердеру" вдалося відігратися - результативним ударом головою відзначився захисник Теодор Гебре Селассі. Проте вже через шість хвилин "Боруссія" знову вирвалася вперед - Роберт Левандовські класно обіграв двох суперників на правому краю, після чого йому вдалася передача на хід Маріо Гетце, який відправив м'яч у ворота з кількох метрів.

Чемпіонат Німеччини

Бундесліга. 1-й тур

Боруссія Д (Дортмунд) - Вердер (Бремен) - 2:1

Голи: Ройс, 11 (1:0); Гебре Селассі, 75 (1:1); Гетце, 81 (2:1).

Зараз ви читаєте новину «"Боруссія" розпочала чемпіонат з перемоги над "Вердером"». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua