субота, 31 березня 2012 12:07

"Боруссія" і "Штутгарт" забили на двох вісім м'ячів

Дортмундська "Боруссія" і "Штутгарт" зіграли внічию в рамках 28-го туру німецької бундесліги. Гра на стадіоні "Сигнал Ідуна Парк" завершилася з рахунком 4:4.

По ходу матчу "Боруссія" вигравала 2:0, потім "Штутгарту" вдалося тричі вразити ворота суперника, однак господарі до 87-й хвилині знову вийшли вперед - 4:3.

Останній гол був забитий на 92-й хвилині - відзначився Крістіан Гентнер, зробивши рахунок рівним.

Чемпіонат Німеччини

Бундесліга. 28-й тур

Боруссія Д (Дортмунд) - Штутгарт (Штутгарт) - 4:4

Голи: Кагава, 33 (1:0); Блащиковські, 49 (2:0); Ібишевич, 71 (2:1); Шибер, 77 (2:2); Шибер, 79 (2:3); Хуммельс, 81 (3:3); Перішич, 87 (4:3); Гентнер, 90 +2 (4:4).

Попередження: Левандовські, 83; Перішич, 89 - Кузманович, 54.

Відзначимо, що "Боруссія" не програє в рамках бундесліги на протязі вже 22 матчів, в 17 з них команда вигравала.

Зараз ви читаєте новину «"Боруссія" і "Штутгарт" забили на двох вісім м'ячів». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua