неділя, 17 жовтня 2021 19:00

"Аталанта" розгромила "Емполі"

Руслан Малиновський результативними діями не відзначився. Фото: Reuters

У матчі 8-го туру італійської Серії А "Емполі" програв "Аталанті". Зустріч проходила на стадіоні "Карло Кастеллані" в Емполі і завершилася з рахунком 1:4.

На 11-й хвилині перший гол у матчі забив нападник "Аталанти" Йосип Ілічич, йому асистував Маріо Пашаліч. На 26-й хвилині Ілічич оформив дубль, відгукнувшись на передачу Луїса Муріеля. Через чотири хвилини Федеріко Ді Франческо відіграв один м'яч. На початку другого тайму захисник "Емполі" Маттіа Віті відправив м'яч у власні ворота. На 67-й хвилині Ілічіч не забив пенальті. На 89-й хвилині форвард бергамасків Дуван Сапата довершив розгром господарів.

Українець Руслан Малиновський вийшов на поле в другому таймі й зіграв 22 хвилини.

"Аталанта" в восьми матчах набрала 14 очок і займає шосте місце в турнірній таблиці. "Емполі" (9) - 12-й. Лідирує "Мілан", якого 22 очка.

Зараз ви читаєте новину «"Аталанта" розгромила "Емполі"». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua