четвер, 20 вересня 2018 22:05

Ворскла програла Арсеналу в першому матчі Ліги Європи

Ліга Європи, група E, Арсенал - Ворскла. Фото: ТСН

За кілька хвилин розпочнеться матч Ліги Європи між лондонським "Арсеналом" та полтавською "Ворсклою". На легендарному "Емірейтс" українська команда протистоятиме команді Унаї Емері.

Для "полтавчан" це другий в історії груповий етап єврокубків. Перед цим, "Ворскла" виступала в ЛЄ сім років тому. Тоді команда за шість турів змогла набрати лише 2 бали. Цього разу суперники у нашої команди ще сильніші ніж минулого разу. Але будемо сподіватись, що "Ворскла" знає як протидіяти сильним суперникам.

"Ворскла" останньою, з українських клубів, стартує в Європі. Вчора донецький "Шхатар" вдома зіграв у нічию з "Хоффенхаймом" (2:2). А кілька хвилин тому, завершився матч київського "Динамо" проти "Астани". Кияни на останніх хвилинах втратили перемогу.

Головний арбітр: Барт Вертентен (Бельгія)

Стартові склади команд:

Арсенал: Лено – Монреаль(К), Папастатопулос, Холдінг, Ліхштайнер – Елнені, Мхітарян, Торрейра – Велбек, Обамеянг, Івобі

Ворскла: Шуст – Артур, Чеснаков(К), Далку, Пердута – Ребенок, Шарпар, Кравченко, Кобахідзе – Кулач, Коломоєць

Стартовий свисток!

3' З активного пресингу розпочала матч "Ворскла". Цікаво і несподівано.

5' "Арсенал" оговтався та взяв м'яч під контроль. Але цей контроль переважно в центрі поля. "Полтавчани" позиційно грамотно грають.

10' Спокійний початок матчу "каноніри" не збираються форсувати подій. Гості також особливо нікуди не поспішають, позиційна боротьба на полі.

16' Команди поки не доходять до воріт суперника, м'яч більшість часу в центрі поля.

23' Активізувались господарі поля, комбінують біля штрафного майданчика "Ворскли". Але наші хлопці грамотно захищаються.

28' Івобі небезпечно пробивав з кута штрафного майданчика - трохи вище воріт пролетів м'яч.

32' Гол! Пропускає "Ворскла". Помилились наші хлопці в атаці і пропустили контратаку. "Арсенал" маючи стільки вільного простору помилок не пробачають. Іобі протягнув м'яч по флангу та викотив у центр поля на вільного Обамеянга, який розстріляв Шуста. 1:0

38' Небезпечний штрафний був у "Арсенала". Торрейра пробив сильно, і майже в кут. Але майже не рахується, в кількох сантиметрах від стійки пролетів м'яч.

43' було декілька спроб у "Ворскли", щоб провести контратку, але в останній третині поля все обривається. Не вистачає останнього пасу чи успішної обводки.

45' Пощастило "полтавчанам". Обамеянг пройшов по центру та пробив у дальній кут. М'яч по дузі закрутився в стійку та вилетів в поле.

Перерва!

Статистика першого тайму:

Володіння м'ячем 68% - 32%

Удари (в площину) 6(2) - 2(1)

Фоли 5 - 5

Другий тайм!

47' Активно "каноніри" розпочали другий тайм, тиснуть на ворота Шуста.

48' Гол! На жаль "Ворскла" пропускає другий м'яч. Помилились захисники, лишили Уелбека самого на лінії воротарського майданчика і той ударом головою замкнув подачу Мхітаряна. 2:0

52' Головне не опустити руки, після такого початку тайму. Дуже потужно "Арсенал" виглядає в ці хвилини.

56' Гол! Дубль оформлює Обамеянг. Вивели його на ударну позицію, і він з лінії штрафного спокійно переграв Шуста 3:0.

60' Володіє м'ячем "Арсенал" у наших хлопців зовсім мало можливостей для того, щоб спробувати забити хоча б один м'яч.

65' Останні хвилини за "Ворсклою". Подали перспективний штрафний, але завершити ударом не вийшло.

70' Нарешті змогли вийти з власної половини поля "полтавчани". З'являються спроби комбінаційної гри. Чекаємо на гол престижу від української команди.

74' Гол. Четвертий м'яч влітає в ворота "полтавчан". Озіл завершив комбінацію господарів переправивши м'яч в порожні ворота. Позиційна помилка Шуста мала місце. 4:0

77' Гооооооооооол! Забиває "Ворскла" у ворота "Арсеналу"! Чеснаков виявився спритнішим за Ліхштайнера, забрав у нього м'яч на лінії штрафного майданчика та потужно пробив у верхній кут. 4:1

82' Володіють м'ячем "полтавчани" в останні хвилини, можливо вдасться забити другий м'яч.

87' Заспокоїлись обидві команди, дограють матч, навряд чи зміниться рахунок у цьому поєдинку.

90+3' Гоооооооооооооол! Забиває таки "Ворскла" другий м'яч! Шарпар завершив контратаку потужним ударом під поперечину! 4:2

Фінальний свисток!

"Ворскла" програє на виїзді лондонському "Арсеналу". Цілком закономірний рахунок, який відобразив хід подій в матчі. Але з такою грою, у "полтавчан" є всі шанси здобути кращий результат у наступних матчах.

Зараз ви читаєте новину «Ворскла програла Арсеналу в першому матчі Ліги Європи». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua