неділя, 11 листопада 2012 22:24

"Арсенал" вдома мінімально програв "Чормоморцю"

Команда Леоніда Кучука зазнала чергової поразки. Фото: football.ua

Одеський "Чорноморець" завдав домашню поразку київському "Арсеналу" з рахунком 1:0 в матчі 15-го туру української прем'єр-ліги.

Єдиний м'яч був забитий перед свистком арбітра на перерву: Зубейко пройшов по правому флангу, прострілив у центр штрафного майданчика "Арсенала", звідки Бобко пасом п'ятою вивів на ворота Бакая, який відправив м'яч у сітку воріт Паньківа.

"Каноніри" протягом усього другого тайму намагалися відігратися, але за п'ять хвилин до фінального свистка Флореску за допомогою фолу порушив правила на Діденку, зупинивши контратаку "моряків" і отримавши червону картку від рефері.